Hamam

 Pakalpojums  Cena  Apraksts
Hamam 65 EUR Jebkura masāža vai SPA procedūru diviem, kas vienlaicīgi kalpos kā romantisks, juteklisks piedzīvojums lieliskam dienas turpinājumam, vai ievadīs Jūs romantiskā vakara gaisotnē.Procedūras ilgums 60 min – 80 EUR
Procedūras ilgums 90 min – 100 EUR
Procedūras ilgums 120 min – 1100 EUR
Apraksts:

Hamam ir īpaši relaksējoša procedūra, ko iesakām apmeklēt pavasara sezonā. Procedūra uzlabo asinsriti, noņem saspringumu un harmonizē, pēc kuras jūs varēsiet lepoties ar zīdaini maigu, dzīvības piepildītu svaigu ādu un izjust brīnišķīgu relaksāciju. Rituāls sākas ar sildīšanos uz tvaika pirtī, kam seko attīrīšanas procedūra - pīlings ar cimdu (kesse), kas atgādina maigu smilšpapīru. Pīlings ar cimdu ne tikai noņem vecas ādas šūnas, bet arī uzlabo asinsriti un šķeļ taukus. Tik dziļa ādas attīrīšana notiek tikai hamamā, kādu nesniedz ierastie pīlingi. Process noslēdzas ar patīkamu ziepju masāžu un matu mazgāšanu. 

Pēc pirts apmeklējuma atpūtas telpā tiks piedāvāta garšīga tēja, kas paildzinās atpūtas un harmonijas sajūtas. Noslēgumā – vispārējā ķermeņa masāža ar aromātiskām eļļām. 
Procedūras ilgums 120 min.  
!!!! Pirms doties uz Hamam Jūsu ērtībām iesakām paņemt līdz pelddrēbes, baseina čības un dvieli.