Sejas procedūras

 Pakalpojums  Cena  Apraksts
Manuālā sejas modelēšana 80 EUR Manuālā sejas modelēšana novērš muskuļu hipertonusu, atgriež sejas audiem iepriekšējo formu un elastību. Rezultātā uzlabojas asinsrite, limfātiskā un venozā attece, mazinās tūska sejā, jo atgriežot muskulim tā norma tonusu uzlabojas arī visi iekšējie procesi. Līdzinās krunkas, paceļas sejas ovāls, uzlabojas sejas ādas krāsa un kvalitāte.

Sejas estētiskā modelēšana- masāža, kuras laikā tiek strādāts ar sejas audiem un struktūrām visos līmeņos. Lai iegūtu rezultātu ir jāievēro pareizs darbību algoritms. Masāža sākas no plecu augšējās daļas, krūšu muskuļu zonas un kakla. Tad pāriet galvas-skalpa, pieres un tad tikai sejas masāžā. Tā sevī ietver darbu ar sejas un kakla muskuļiem, muskuļu fascijām, zemādas tauku slāni, asinsriti un limfātisko sistēmu. Masāžas laikā tiek izmantotas virspusējas un intraorālās tehnikas, kas samazina tauku nogulsnējumus un limfas nosprostojumus dažādās sejas zonās.

Procedūru nevar veikt:
Kad ir iekaisuma procesi ādā, saaukstēšanās, infekciozas ādas saslimšanas, mugurkaula trūce kakla, plecu vai krūšu zonā.

Procedūras ilgums 90 min

Ekspress procedūra sejai 50 EUR Procedūras ilgums 45 min
Sejas procedūra atbilstoši sejas ādas stāvoklim un tipam (Institut Esthederm) 60 EUR Procedūras ilgums 80 min
Liftinga procedūra sejai ar vakuummasāžu (Weyergans) 65 EUR Sejas procedūras rezultāts - dabisks liftinga efekts, kā rezultātā uzlabojas ādas elastība, izlīdzinās grumbas un atjaunojas sejas kontūra. Procedūra novērš dabisko laika izraisīto novecošanu.

Procedūras ilgums 90 min

Sejas procedūra PQ AGE Evolution 60 EUR Inovatīva procedūra ādas atraumatiskai reģenerācijai ar botulīnam līdzīgu efektu.
Efekti:
-izteikts un tūlītējs liftings uzreiz jau pēc 1 procedūras
-grumbu izlīdzināšana un dziļa ādas restrukturēšana
-ādas reljefa izlīdzināšana un poru sašaurināšana
-ādas gaišināšana un atstarošanas īpašību uzlabošana

Ieteicamais kurss 4-5 reizes, 1 reizi 10-14 dienās.

Procedūras ilgums 50 min

Sejas procedūra CARBON-V 60 EUR

INOVATĪVS JAUNUMS anti -age terapijā.

Carbon - V sejas procedūra ir VISSEZONAS anti – age atjaunojošā pīlinga procedūra. Tā ir alternatīva injekciju un aparātu kosmetoloģijai, bez LĀZERA un INJEKCIJU izmantošanas. 

 Tā ir unikāla divu moduļu sistēma ar aktivēto ogli, antioksidantiem un biomimētiskiem peptīdiem, kas ļauj nodrošināt tūlītēju attīrošu, atjaunojošu un liftinga efektu jau pēc pirmās izmantošanas reizes. Āda izskatās svaigāka, tvirtāka, gludāka un ir mitrināta, ievērojami nostiprinās sejas ovāls.

Procedūru sistēmā ietilpst: PĪLINGS + DETOKS + REVITALIZĀCIJA + LIFTINGS 

Indikācijas: Foto un hrono novecošana, ļengana, atoniska āda, ptoze. Dziļas un sīkas grumbas, tostarp mīmiskās. „Nogurusi” āda, „smēķētāja” āda. Problemātiska āda un pūtīšu sekas. Taukaina āda, paplašinātas poras kā arī hiperkeratoze.

Lietošanas kurss: Vienreizēja procedūra vai prolongētam efektam 4 līdz 6 reizes ar 10-14 dienu intervālu.

Procedūras ilgums 50 min

Biorevitalizācija 120 EUR Hialuronskābe – saistaudu galvenais struktūrelements. Ar to organismā noris daudzi svarīgi procesi. Hialuronskābe uztur ādā mitrumu. Viena hialuronskābes molekula audos saista apmēram 200–500 ūdens molekulu. Šī hialuronskābes īpašība nodrošina ādas jaunību. Jauniem cilvēkiem hialuronskābes daudzums dermā ir pietiekams, lai āda izskatītos jauna un skaista. Tomēr ar laiku „jaunības eliksīra” daudzums mazinās, un samazinās arī ādas tonuss, stingrība, elastība, āda zaudē dzīvīgo izskatu, veidojas grumbas. Bez bioloģiskās novecošanas āda ir pakļauta arī fotonovecošanās procesam – tas ir ādas priekšlaicīgas novecošanās process ilgstošusaules ultravioleto staru ietekmē.

CIK PROCEDŪRU BŪS JĀVEIC?

Ir ļoti plašs un atšķirīgs biorevitalizācijai paredzēto biorevitalizatoru spektrs. Preparāti un procedūru kursi ir atkarīgi no pacienta vecuma un ādas stāvokļa, tos pēc Jūsu ādas un tās problēmu analīzes nosaka individuālajā procedūru shēmā. Pēc pirmās biorevitalizācijas procedūras efekts ir pamanāms uzreiz, tomēr ir ieteicams veikt pilnu procedūru kursu. Parasti biorevitalizācijasa kurss sastāv no 3 procedūrām, katra – 1 reizi mēnesī. Pēc procedūru kursa var veikt papildu, uzturēšanas procedūras.

Procedūras ilgums 60-90 min

OXY-PEELING procedūra (Institut Esthederm) 60 EUR Procedūras rezultāts ir dabiski atjaunota āda. Procedūra sniedz ātru risinājumu dziļu un smalku grumbu, ādas tvirtuma un mirdzuma zuduma, neregulāras ādas tekstūras un hiperpigmentācijas gadījumā. Oxy-peeling procedūra ir ieteicama pavasara un vasaras sezonā, lai nodrošinātu ilgstoši veselīgu sejas ādas toni.

Procedūras ilgums 60 min

Skābes procedūra ādai ar pigmentāciju vai akni 60 EUR Jaunas paaudzes 2 fāžu virspusējais ķīmiskais pīlings, kas satur glikolskābi, salicilskābi, pienskābi un mandeļskābi.Paredzēts sejas ādai ar dažāda veida pigmentācijām.

Procedūras ilgums 60 min

Sejas tīrīšanas procedūra 50-60 EUR Procedūras ilgums 90 min
Terapeitiska sejas procedūra (NOON Aesthetics) 60-80 EUR Procedūras ilgums 60 min
Skropstu krāsošana 15 EUR
Uzacu korekcija 6 EUR
Uzacu krāsošana 6 EUR