Sejas procedūras

 Pakalpojums  Cena  Apraksts
COCOON sejas procedūra 40 EUR Īpaša sejas procedūra, kas bagātināta ar barojošām un atdzīvinošām aktīvajām vielām. Tā ir ideāli piemērota ādas vajadzībām rudens/ziemas sezonā - nepieciešamībai pabarot ādu, reģenerēt audus un atjaunot šūnu vielmaiņu, lai kompensētu ādas lēnāko apūdeņošanu un labsajūtas nepieciešamībai, lai atjaunotu novājināto aizsargfunkciju.Procedūrā pielieto nomierinošu, karsti lobošu masku COCOON, kas ādu dziedinās, ļaus tai atgūt enerģiju un mirdzumu. Maskā ietilpstošais KAVIĀRS satur visas vielas, kas nepieciešamas, lai saglabātu jaunavīgu ādas izskatu, reģenerējot audus un veicinot kolagēna ražošanu.Pēc procedūras par 85% āda ir pabarota, 75% - nomierināta, 85%- atdzīvināta un 85% - atguvusi mirdzumu.

Procedūras ilgums 75 min

Vakuummasāžas procedūra sejai 50 EUR Sejas procedūras rezultāts - dabisks liftinga efekts, kā rezultātā uzlabojas ādas elastība, izlīdzinās grumbas un atjaunojas sejas kontūra. Procedūra novērš dabisko laika izraisīto novecošanu.

Procedūras ilgums 90 min

PQ procedūra 50 EUR Inovatīva procedūra ādas atraumatiskai reģenerācijai ar botulīnam līdzīgu efektu.
Efekti:
-izteikts un tūlītējs liftings uzreiz jau pēc 1 procedūras
-grumbu izlīdzināšana un dziļa ādas restrukturēšana
-ādas reljefa izlīdzināšana un poru sašaurināšana
-ādas gaišināšana un atstarošanas īpašību uzlabošana

Ieteicamais kurss 4-5 reizes, 1 reizi 10-14 dienās.

Procedūras ilgums 60 min

Biorevitalizācija 120 - 150 EUR
Ekspress procedūra sejai 30 EUR
OXY-PEELING procedūra (Institut Esthederm) 40 EUR Procedūras rezultāts ir dabiski atjaunota āda. Procedūra sniedz ātru risinājumu dziļu un smalku grumbu, ādas tvirtuma un mirdzuma zuduma, neregulāras ādas tekstūras un hiperpigmentācijas gadījumā. Oxy-peeling procedūra ir ieteicama pavasara un vasaras sezonā, lai nodrošinātu ilgstoši veselīgu sejas ādas toni.

Procedūras ilgums 60 min

Intensīva E vitamīna procedūra jutīgai ādai (Institut Esthederm) 40 EUR
Intensīvi mitrinoša procedūra HYALURONIC (Institut Esthederm) 40 EUR
DETOX sejas procedūra (Institut Esthederm) 40 EUR
Skābes pīlings jutīgai ādai 40 EUR Jaunas paaudzes 2 fāžu virspusējais ķīmiskais pīlings, kas satur glikolskābi, salicilskābi, pienskābi un mandeļskābi.
Paredzēts plānai, jūtīgai, viegli apsārtušai sejas ādai. Padara sejas ādu blīvāku un noņem apsārtumu.Procedūras ilgums 60 min
Skābes pīlings normālai ādai 40 EUR Jaunas paaudzes 2 fāžu virspusējais ķīmiskais pīlings, kas satur glikolskābi, salicilskābi, pienskābi un mandeļskābi.
Šo pīlingu pielieto fotonovecošanās gadījumā. Tas samazina virsējās grumbas, uzlabo sejas ādas tekstūru un atjauno sejas ādas spīdumu.Procedūras ilgums 60 min
Skābes pīlings poblemātiskai ādai 40 EUR Jaunas paaudzes 2 fāžu virspusējais ķīmiskais pīlings, kas satur glikolskābi, salicilskābi, pienskābi un mandeļskābi.
Paredzēts problemātiskai sejas ādai un akne problēmu ārstēšanai. Attīra sejas ādu un izlīdzina post-akne rētas.Procedūras ilgums 60 min
Skābes procedūra ādai ar pigmentāciju vai akni 40 EUR Jaunas paaudzes 2 fāžu virspusējais ķīmiskais pīlings, kas satur glikolskābi, salicilskābi, pienskābi un mandeļskābi.Paredzēts sejas ādai ar dažāda veida pigmentācijām.

Procedūras ilgums 60 min

Sejas tīrīšanas procedūra 40 EUR
Skropstu krāsošana 5 EUR
Uzacu korekcija 5 EUR
Uzacu krāsošana 5 EUR